Prekių grąžinimas

Ramo dūmas / Prekių grąžinimas

Klientas turi teisę 14 dienų apsispręsti (išskyrus maisto produktus).

Bet kurią, internetu įsigytą “Ramo dūmas” prekę, išskyrus maisto produktus, per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus net nenurodant jokios priežasties. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį, išskyrus maisto produktus, pirkinį Jūs galite:

  1. Keisti į kitą dydį ar kitą modelį. Galima keisti tiek į pigesnę, tiek į brangesnę prekę negu pirkote. Permoką grąžiname Jums į sąskaitą, o trūkumą galima apmokėti keičiamos prekės pristatymo metu. Pirkimo metu panaudotas nuolaidos kodas prisitaikys ir keičiamai prekei. Rekomenduojame kuo skubiau rezervuoti prekę į kurią norėsite pakeisti el.paštu info@ramodumas.lt . Pakeisdami prekę kurjerio paslaugas apmoka klientas!
  2. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 1 – 5 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Transporto išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma.

Prekės grąžinimo / keitimo sąlygos

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  1. Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  2. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.
  3. Privaloma susisiekti mūsų įmonės elektroniniu paštu.

Prekes siųskite registruotu paštu arba paštomatais (tuomet paštas išduos jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. Už neregistruotos siuntos dingimą neatsakome )

Jeigu kils neaiškumų susisiekite su mumis el. paštu info@ramodumas.lt

Aktai reglamentuojantys prekių grąžinimą

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt/index.php?470187665).

MAISTO PRODUKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS

Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės maisto prekė, kol nesibaigė prekės tinkamumo naudoti terminas, pirkėjas savo pasirinkimu turi teisę:

  1. reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę;
  2. atitinkamai sumažinti kainą;
  3. grąžinti prekę pardavėjui ir reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Šių taisyklių 4 punkte nustatytomis teisėmis pirkėjas taip pat gali pasinaudoti ir tuo atveju, jeigu jam bus parduota prekė, kurios tinkamumo naudoti terminas pasibaigęs.

Netinkamos kokybės maisto prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą ir prekę. Prašyme nurodoma prekės trūkumai ir pirkėjo pasirinktas vienas iš šių taisyklių 4 punkto reikalavimų. Prie prašymo pridedama kasos aparato kvitas arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo nurodyti šių taisyklių 4 punkto reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

Užsakymams atšauktiems ne dėl mūsų kaltės (ne to miesto pasirinkimas, persigalvojimas ar pan.) pinigai grąžinimi atskaičiavus 10% administracines išlaidas nuo bendros užsakymo sumos.

renginiai

Užsisakykite iki antradienio ir atsiimkite Molėtuose bei Vilniuje mūsų parduotuvėse ketvirtadienį, penktadienį arba šeštadienį!

ramo dūmas

Prenumeruokite naujienas ir gaukite net 10% nuolaidą!